XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2008-11-24 17:31:39

Trolll

Administrator

Skąd: Wawka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 215
Punktów :   

Oddanie konta :(

Moi najdrożsi..........mili moi.........
Cudowne chwile były kiedy mogłem z Wami być..... walczyć, wspomagać się nawzajem, knuć przeciwko Mordorowi, rozwijać się, wymyślać plany ataków i obrony, szpiegować, plądrować i o gwałtach nie wspomnę
Naprawdę jesteście najzajefajnym zespołem (team-em) jaki spotkałem na swojej drodze, pełno tu wspaniałych ludzi czyli wojów silne osobowości i mądre głowy super zgrana ekipa naprawdę jesteście super.......... pod jakim sztandarem byśmy/byście nie walczyli nie ma na Was mocnych, poznałem co to smak współpracy, koleżeństwa i lojalności, takiej ekipy niech się strzeże cały 1 świat
Cieszę się , że mogłem Was wspomóc czasem moją skromną osobą i , że założylem te forum by brać waleczną zebrać rozrzuconą po bezdrożach......... by pomarudzić o ustawienich, pozrzędzić i pogłaskać
Będą inni fajniejsi spamerzy ode mnie;)  i mam nadzieję , że mój duch tu gdzieś pozostanie.......

Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i mam nadzieję, że moje oddanie Wam to wynagrodziło
Nie wiem jakich słów tu użyć by Wam podziękować ale te które napisałem są prosto z serca.......

Muszę jednak się pożegnać bo....... w pracy to już nie mam prawie czasu by ogarnąć te zamieszanie;) w domu małą dzidzia (ostatnio chora) oraz cudowna małżonka, która jednak złości się coraz bardziej, że wiecej z Wami przebywam niż znią , dlatego wypisywałem się z kierowania Wami czy też innymi funkcjami bo... czułem, że ten moment nadejdzie.............
przykro mi i........... nie chciałem by to wyszło tak.."pedalsko" hehe ale baardzo się z wami związałem.........

konto nie najgorsze, 1 armia 24k druga mniejsza (po ostatniej wtopce hehe) 5 zamków zaraz magazyny beda na 3 lvl zakonu, wojo budowane na 40 h naprzód........ umiejętności dosyć wysoki

będzie mi Was brak baaaaaaaaaaardzo ale real jest jednak czasem silniejszy ( o właśnie mnie moja córeczka woła bo chce bym się z nią pobawił:) )

zdecydujcie, może macie jakiegoś gracza, któremu można zaufać do tego czasu (mam nadzieję niedługo) ogarnę by nikt mnie nie zezłomował i surkę sie jeszcze......podbierze komuś

i zapomniałem dodać... niech wszyscy moi przyjaciele ( a mam nadzieję, że było ich sporo;) ) zadecydują co zrobić z kontem.....

pozdrawiam Was i
SIŁA i HONOR

Offline

 

#2 2008-11-24 17:35:47

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

Troll.... czyli wnioskuję że nie odchodzisz na zawsze tylko na jakiś czas żeby się pozbierać??


Offline

 

#3 2008-11-24 17:36:20

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Re: Oddanie konta :(



Trolll... nie wiem jak to powiedziec... po trudach dzisiejszego dnia - wiadomość o odejściu Kaliego a teraz jeszcze Ty???
Wiesz, że klan bez Was nie będzie TYM klanem?
Obiecałeś pomóc... obiecałeś radzić w ustawieniu... obiecałeś ganić za brak FSów...

Nie chce mówić "pedalskim" językiem ale brak nam tu będzie Ciebie Poteflonie...

Jeśli podejmiesz decyzję o powrocie - wrota klanu będą stać otworem

Ostatnio edytowany przez Triass (2008-11-24 18:34:30)

Offline

 

#4 2008-11-24 18:41:25

MAK

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

Troll co można powiedzieć szkoda żal i pustka będziemy Cię pamiętać,  podchowaj to dzieciątko może w następnej edycji się zobaczymy zdrówka życzę

Offline

 

#5 2008-11-24 18:48:48

warlord

nowy

4921001
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

szkoda, szkoda a już miałem się powoli włączać do twoich akcji z moją coraz większą armią.....
Rozumiem, że wrócisz jeszcze i oddajesz konto tylko na jakiś czas?

Offline

 

#6 2008-11-24 19:10:12

Trolll

Administrator

Skąd: Wawka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 215
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

przyjaciele....... ja poteflon I   niestety nie zawitam juz tutaj ....i Triass nie pisz mi tak bo mnie cos rozerwie od srodka ........
MAK tworzylismy historie.........
przyjaciele nie koniec świata, jeszcze się spotkamy mam nadzieję ........... wiara w Was i to coś daje mi siłę.......
dam namiary Triass-ikowi i on zadecyduje, czasem tu lookne może.....ale to już nie to.........
przepraszam

Offline

 

#7 2008-11-24 19:51:03

Kitaro

Zbanowany

Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 22
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

Zaniemówiłem i niewiem jak mam Cię przekonać do pozostania w klanie.

Dla Boga, Panie Trollu!! Larum grają!! Wojna!! Nieprzyjaciel w granicach!! A Ty się nie zrywasz?? Szabli nie chwytasz?? Na koń nie siadasz?? Co się stało z Tobą żołnierzu?? Zaliś swej dawnej przypomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz??????

Offline

 

#8 2008-11-24 20:18:36

Grzechos

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

Troll !!!
Co sie dowiedzialem przed chwilka!!!

Co robisz ??
Toc mielismy zamki przejmowac koło Mordoru,
przemysl to !!!

Graj dalej! Bede Ci pomagal tak jak bede mógł. Jak im sie przeciwstawimy bez Ciebie,
Ty nas do walki podrywałes!!

Offline

 

#9 2008-11-24 20:31:36

apostrophos

Gość

Re: Oddanie konta :(

o qrwa /sorry/

 

#10 2008-11-24 20:35:12

Dramgan

nowy

11047391
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 93
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

Trolllu
Siło napędowa tego sojuszu. Toż zapał w nas pobudzałeś a słowa twe natchnieniem dla wszystkich były i nagle masz zniknąć?
Triass słusznie zauważył bez was to nie będzie już to samo
Gdy kilka dni temu dawny wódz poczynił co poczynił i podejmowaliśmy po kolei decyzję o opuszczeniu klanu,
smutek panował w naszych sercach że koniec nadszedł tak wspaniałej jedności. Lecz Ty ją wskrzesiłeś, a teraz gdy jej ogień znowu ma szansę wystrzelić płomieniem chcesz odejść. Dziś smutek jest jeszcze większy.
Wszak na twe skinienie potężne armie ruszały do boju ...................

“Dla Boga, Panie Trollu!! Larum grają!! Wojna!! Nieprzyjaciel w granicach!! A Ty się nie zrywasz?? Szabli nie chwytasz?? Na koń nie siadasz?? Co się stało z Tobą żołnierzu?? Zaliś swej dawnej przypomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?????”

Zaczekaj aż sojusz się uformuje i włącz urlop tyle ile trzeba (w międzyczasie wkręć żonę w tą grę- jak się da)
Z czasem wszystko się ułoży sprawy uspokoją i znowu będziemy mogli grać razem choć może nie tak często nie tyle czasu ale ..............

Ostatnio edytowany przez Dramgan (2008-11-24 21:20:55)

Offline

 

#11 2008-11-24 21:21:25

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Re: Oddanie konta :(

Świat się zmienia. Czuję to w smaku wody i ziemi, i powietrza.

Jesteś ostrzem miecza przyłożonym nazgulom do gardła.
Łamiesz ten miecz...

trochę czasu upłynie zanim przepowiednia się spełni:
"Złamany miecz swą moc odzyska,
król Tułacz na tron powróci."

Wiesz Trolllu co to oznacza??

PS pokaz te posty zonie i pozdrow ja od nas

Offline

 

#12 2008-11-24 21:33:31

Dramgan

nowy

11047391
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 93
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

Trolllu
Twe miejsce w naszych szeregach niezastąpione zostanie, bo nie ma takiego drugiego
Triass ma rację Pozdrów całą swoją rodzinę i pokaż te posty żonie. 
Może do nas dołączy?(w końcu Lechu grał razem z żoną) a może chociaż Twój urlop wynegocjujemy?

Ostatnio edytowany przez Dramgan (2008-11-24 21:35:29)

Offline

 

#13 2008-11-24 21:53:01

Trolll

Administrator

Skąd: Wawka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 215
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

no rozwalacie mnie, uwielbiam Tolkiena i czytałem wielokrotnie trylogie.........
nie jestem królem (strażnikiem) niestety. ale mordor czeka.... na walke
za stary jestem na żewne łzy ale............ jesteście wielcy i będzi mi Was mocno brakować, każdy ma inny charakter ale jak wspaniały a razem wzięci jesteście... nie do pokonania.........
przejmijcie 48:27, niech następca razem z Grzechosem przejmą zamki u bram Mordoru, kupa surki czeka (moze na 3 zakon) albo... inne cele, zastanawiam się może prześlę na konto jakiejś akcji charytatywnej typu. wspomóż Gondor lub dolinę Rivendel
walczcie bo wychodzi Wam to najlepiej, Triass Was pięknie poprowadzi ma ma wielką haryzmę i radochę z tego co robi, mądre umysły naszych/Waszych politologów, strategów , wojewodów czy jak to nazwiecie poprowadzą do zwycięstwa, jesteście jak wodospad, nic Was nie powstrzyma..........

Offline

 

#14 2008-11-24 22:15:43

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Re: Oddanie konta :(

Nie można Cie słowami namówić, a może przekupimy?

Daje litra

Offline

 

#15 2008-11-24 22:19:11

Trolll

Administrator

Skąd: Wawka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 215
Punktów :   

Re: Oddanie konta :(

ale czego?
woda brzozowa już mnie nie kręci

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl