XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-01-04 19:09:50

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Trzeba być wstrzemięźliwym.

Przykład Jokera pokazał nam jak można chociaż na chwile nas rozproszyć. Ten gość jest zdolny do wielu innych rzeczy. Ja już takie rzeczy przechodziłem więc trzeba z chłodnym umysłem do takich rzeczy podchodzić.

Zaufane osoby niech dostaną statut Moderator żeby mogły tutaj pisać.
Moje propozycje -
+Truposz
+Bolek
+heinreech
+Carter



Umieszczajcie tutaj tematy którymi chcecie się podzielić niekoniecznie ze wszystkimi, np. dlaczego ktoś został zbanowany, co jest grane. Jaką wiadomość od kogoś dostaliście wartą uwagi lub po prostu wstępne taktyki w radzie klanu których nie chcecie umieszczać na ogólnym. Nie ma sensu zamieszczać wszystkiego w spamie albo na forum bo to ginie w natłoku informacji więc tutaj chociaż miejmy porządek


Offline

 

#2 2009-01-05 18:20:05

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Wszyscy widzą co piszemy czy tylko te osoby tu wymienione?

Ja dodałbym jeszcze do listy:

+ MAK
+ Jasio

Offline

 

#3 2009-01-06 00:30:29

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Na razie widzimy to My... czyli Ja, Ty Triass, Troll oraz Miru z racji tego, że jest moderatorem.


Offline

 

#4 2009-01-07 13:17:10

Trolll

Administrator

Skąd: Wawka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 215
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

ooooooooooooo mile towarzystwo

jestem za wyzej wymienionymi, nie sprawdzalem ale tylko my mamy tu wglad?

Offline

 

#5 2009-01-07 14:19:14

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

na razie wsyscy Admini i Moderatorzy... czyli nas trzech bo Miru jużnie gra. Usuwam jego konto z forum.

Do tej listy dodam jeszcze TSUNAMI i prezesa. To będzie maks osób. Wszyscy zaufani.. tutaj również będziemy mogli się dogadywać odnośnie akcji. Jak będzie brakowało armii to po prostu zwrócimy się na PW do kogoś.




Ok. Koniec żartów. Musimy mieć napradę taki temat do robienia różnych akcji itp ponieważ nic innego nam nie pozostaje. Każdy klan (PaganJoke,Hajlanderzy,team) maja informatora jakiego... prawdopodobne że tego samego. Każdy z tych klanów sie do tego przyznał. Wklejam tutaj informację z dyskucji jaka mi przesłał SirŻelek:


sirŻeli 07 styczeń 2009 - 15:16:28

Z tego co wiem to konto queen to konto jego żony. Zgłaszali to na forum, że grają z jednego ip. Wiem, że ona była u Was dużo wcześniej niż on wyszedł ze szlachty. Jak do tej pory nie zauważyłem, żeby coś nam zdradzał, wyjawiał jakieś wasze plany. Zresztą chyba w domu rywalizują o pozycję, kto jest lepszy bo mu obiecaliśmy że dojdziemy do jego żony żeby jej zameczki poodbierać. (domowe igraszki).
Zdradzając trochę naszą taktykę to trochę wiemy co się u Was dzieje ale akurat nie od niego. cdn.

sirŻeli 07 styczeń 2009 - 15:19:11

Wiemy że macie założenie, ściągnąć lepszych graczy w ten rejon. ( Tu akurat łatwo to samemu zaobserwować) Wiem ze podobno około 16 składów tu ma przyjść.
Info mamy ogólne bez szczegółów niestety ale oczywiście źródła nie zdradzę. Jestem człowiekiem honorowym i możesz być pewien że nie od niego.


a tutaj wiadomośc świeżo przysłana do mnie. Hmm... czy mam to traktować jako groźbę??


Phoenix34 07 styczeń 2009 - 22:43:27

Widzę, że mało rozumiesz i chyba nie za wiele zrozumiesz. Poza tym masz chyba krótką pamięć Szkoda, że jesteś troche daleko ode mnie bo skończyłbyś Jak Kitaro, red scorpion itd. Ale może jeszcze nie wszystko stracone


Offline

 

#6 2009-01-07 22:43:07

MAK

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

jestem bardzo za takim miejscem dla zaufanych osób
60 to jednak kupa ludu
ciekawe te posty od sirŻeli

Offline

 

#7 2009-01-07 22:46:59

carter99

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 20
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Jestem,

a co z Truposzem?

Jakaś afera, bo nic nie wiem?

Znam go od września bo razem zaczynaliśmy na jednej mapie i parę walk stoczylismy. Później "kariera" w CH i Legion.

Ja go znam z dobrej strony i troche się zdziwiłem po ostatniej lekturze spamu.

Daweorn, wprowadź mnie w temat Truposza i tego phoenixa34.


pozdrawiam

Offline

 

#8 2009-01-07 22:50:22

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Wiem... założyłem je niedawno.. widać z resztą po dacie założenia tego tematu kiedy. Są tutaj sami zaufani ludzie więc nie ma problemu. Zastanawiam się jeszcz enad Tsunami i Prezesem. Nawet Truposz poleca. A swoją droga Macie tutaj pełną władzę... W działach gdzi ejesteście zaznaczeni jako moderatorzy również... Tylko Truposz biedny nie może pisać poza tutejszym działem ... biedny buntownik


Offline

 

#9 2009-01-07 23:09:38

TSUNAMI

nowy

1738990
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

doborowe Towarzystwo, a swoją drogą to wqrwia mnie ta sytuacja z tym szpiegiem..... psuje cala fajna atmosfere... to tak jakby do super lodow z polewa o pysznym smaku dodac kropelke kupy, caly lód w uj.....


co do Phenixa to buahahahahahahaha czekam tylko niech mu sie protek skonczy i pojedziemy z nim ostroooo



kurde no nie moge pojechali KITARO I RED SCORPIONA buahahahahaha nie ma co mocni sa, bo ich nie bylo....

Ostatnio edytowany przez TSUNAMI (2009-01-07 23:14:40)

Offline

 

#10 2009-01-08 00:28:54

Bolesław Chrobry

Zbanowany

11788895
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Bardzo dobry pomysł. Co do szpiega nie ma go w naszych szeregach po ostatniej dyskusji z Jokerem stwierdzam to z całą pewnością. To była tylko prowokacja nieudana z resztą ale wprowadziła troszkę zamieszania. Zapobiegawczo pozwoliłem sobie powysyłać ostrzeżenie o możliwości namieszania w naszych sojuszach do liderów naszych sojuszników. Ponieważ nie udało się z nami Joker może podjąć pruby rozbicia naszuch paktów ale to tylko teoria przynajmniej na razie.

Offline

 

#11 2009-01-08 00:38:09

Jasio

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 43
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

O dzięki za zaufanie. Jest mi bardzo miło być w tak doborowym towarzystwie.
Oczywiście popieram ten projekt.
I taka propozycja by na każdy dzień obowiązywał oddzielny temat bo inaczej znowu się wszystko będzie mieszać jak w spamie. Temat tracący na aktualności może być skasowany. Będzie przejrzyście!

Offline

 

#12 2009-01-08 02:02:33

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Dziekuje za zaufanie, szczeze to sie nie spodziewalem ze bede z najwiekszymi w naszym cudownym klanie zasiadal na tak zaszczytnym stanowisku:)

p.s. Macie moze jakis pomyls jak dorwac tego szpiega, bo psuje przedewszystkim atmosfere!

Offline

 

#13 2009-01-08 08:24:31

Truposz17

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 121
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Przeprowadziłem z Jokerem w miarę szczerą rozmowę na GG i podobnie jak Bolek stwierdzam że raczej nie ma szpiega w klanie ale wydaje mi się że ma go inny klan. Zaznaczam tutaj że gdyby nie wywinął numeru z monetami to uważam że teraz ten szpieg by istniał.

Offline

 

#14 2009-01-08 11:02:05

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

Wychodzi na to, że joker nam pomógł. Ale powiem szczerze. Nie obchodzi mnie to czy jest czy nie ma. Ale zrobię wszystko (jak w przypadku zakładania tego tematu), żeby nikt nie przejrzał choć najmniejszych planów ponieważ jak to zauważyliście, psuje to całą zabawę. PO ataku na mój były zamek 93:157 do czasu gdy nie zacząłem pisać na spamie info jak ajest sytuacja i żeby mi ktoś pomógł wszystko było ok, do opanowania ponieważ  z Triassem i rozmawialiśmy na gg. W momencie gdy napisałem jedną małą wskazówkę o Trolllu, że wysłał do mnie wsparcie nagle pojewiły się dwa ataki - jeden bez szlachty zaraz po przyjeździe Trollla na wsparcie oraz jeden atak z grubymi przed przyjazdem Trollla. To o wiele bardziej szczegółowa akcja ponieważ uważałem co piszę na ogólnym i wg. tych informacji które pisałem na forum dokładali szczeóły. Phenix dokładał sprzątania jak powiedziałem ludziom na ogólnym żeby wysłali sprzątanie.

Było minęło.

Teraz można organizować się bez przeszkód. To całkowicie normalna rzecz tego typu działania. W czasach średniowiecza również byli szpicle i trzeba było temu przeciwdziałać bo każda akcja, każde nasze staranie byłoby na marne.


Offline

 

#15 2009-01-08 13:36:04

TSUNAMI

nowy

1738990
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeba być wstrzemięźliwym.

http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1

jak widzicie troche krwi mnie to kosztowalo wiec wybaczcie jesli przez kilka dni nie bede wysylal surki :-(

mam do dyspozycji 2 armie po ok 22k i 10 grubych z tego jedna bez CK wiec musze troszke przystopowac i odbudowac sie

dodam tylko ze Team coraz blizej 100:132 i wawerek ktory napewno lada moment wstapi do Team-u 109:117 co widać na tym raporcie http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1

i najwazniejsze ewentualne dary prosze na 98:116 w ostatecznosci 106:124 z gory dziekuje

Ostatnio edytowany przez TSUNAMI (2009-01-08 14:02:23)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plyork pies pielęgnacja Niechorze agroturystyka Okucia do szkła