XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-01-13 12:48:36

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Żeby w zaufaniu omawiać takie rzeczy to polecam info które mi podrzuciła nasza przyszła koleżanka:

eweloper 13 styczeń 2009 - 12:51:37

brokot odszedł z elity jak wiec chcecie możecie mieć wojne z nimi pogadajcie o tym.


Offline

 

#2 2009-01-13 14:29:09

Truposz17

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 121
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Jestem przeciwny jakiejkolwiek agresji w stosunku do członków byłych i aktualnych Elity. Dlaczego? A no dlatego ze w momencie, w którym my byliśmy na rozdrożu Oni zachowali się tak jak my teraz powinniśmy. Dajmy Im tydzień na reorganizację. Kiedy ten proces zakończy się ustalimy na nowo z kim chcemy mieć  pokój a z kim walczyć.

Offline

 

#3 2009-01-13 18:55:56

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Widze daw, ze wyprzedziles mnie z tym tematem.

Chcialem w tak wyborowym gronie przedyskutować kwestię dalszej naszej polityki klanowej.

po 1 primo: z ELITY odeszła czołówka graczy i utworzą nowy sojusz. Puki go nie zwiążą nowego klanu BEZWZGLĘDNY ZAKAZ atakowania ich. Później, wiem, że będą chcieli z nami rozejmu i tego też oczekuje.

po 2 primo: z ELITY odeszli Brokot, MEGAFUX i chcą dołączyć do nas. Zgodziłem się bo dla mnie ELITA to Brokot i wiem, że można na niego liczyć.

po 3 primo: po przystąpieniu do nas Brokota prawdopodobnie zerwie z nami pakt BlackDeath. Pacyfikator próbował mnie już postraszyć przyjęciem eks-gracza Elity.

po 4 primo: zastanawiam się nad sensem dalszej współpracy z ELITĄ. Nie wiem jak Wam ale Mecki nie przypadł mi do gustu. Na początku pytalem się o pokoju między nami i dosalem odpowiedź po tygodniu. Prosiłem o nie przyjmowanie mojej farmy w ich szeregi - odpowiedź odmowna. Prosiłem o wsparcie w wojnie z Haj - zgłosił chęć tylko Brokot. Spytałem się 3 dni temu Meckiego co się u nich dzieje i bez odpowiedzi do dzisiaj. Dlatego proszę o opinie w tej kwestii. Sojusznika nie traktuje się z takim olewatorstwem.

po 5 primo: co z Hajlander i Sqazzem? negocjowac kapitulacje Sqazza czy odbijemy mu jeszcze jakiś zameczek?


Proszę o zabranie glosu w tych kwestiach. Zmieniający się rynek zmusza do zmiany polityki

Offline

 

#4 2009-01-13 19:15:18

Truposz17

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 121
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Jeżeli chodzi o bezwzględny zakaz atakowania graczy Elity i byłych członków Elity pełna zgoda przynajmniej w czasie najbliższego tygodnia. Po upływie tygodnia myślę osobiście że wobec postawy graczy "pierwotnej" Elity w walce przede wszystkim z H należy zerwac pokój, taki sojusznik nie jest nam potrzebny. Co do "nowej" Elity to w jej skład wejdzie czołówka klanu więc możemy wziąśc pod uwagę rozejm z Nimi. Jeżeli chodzi o Pacyfikatora i jego klan to myślę że nie powinniśmy się dac "zastraszyc" jeżeli będzie chciał zerwac sojusz no to trudno przybędzie przeciwnik w tym rejonie. Co do Sqazza to sam nie wiem co mam o tym myślec... Jedno wiem napewno jednej persony w tej grze i jej ignorancji i braku poszanowania dla innych graczy nie zniosę a osobą tą jest Zegarek i sądzę że nie zasługuje On na zwycięstwo w tej edycji. W związku z tym skłaniałbym się do rozejmu ze Sqazzem a nawet włączeniu Go w poczet naszych graczy...[ekstremalne rozwiązanie ale trzeba się zastanowic nad nim]. Oczywiście wszytko co napisałem to tylko moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzac.

Offline

 

#5 2009-01-13 19:21:11

Trolll

Administrator

Skąd: Wawka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 215
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

co do nieatakowania elity....jestem ZA , dali nam szanse jak sie reorganizowalismy i do czasu jak oni sie wezma do koopy maja czas........, Brokot to dobry nabytek

sqazze........mial info od nas i nie odpowiedzial, to dumny i waleczny czlowiek ale mial szanse....... jak nie w te to w inna strone.mysle ze 1-2 ataki i sam spasuje........ i nie nawet jakby chcial byc przeciw zegarkowi, nie ma kompletnie zaplecza, zegarek to chamek we wcieleniu dla ubogich z malej wioski i jego trzeba jechac, w strefie A mamy sytuacje w iare klarowna, glodek i misio juz wiedza kto tu rzadzi a sqazee jak wyzej....
taka mala dygresja.........

Offline

 

#6 2009-01-13 19:46:59

Bolesław Chrobry

Zbanowany

11788895
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Zdecydowanie jestem przeciwny wojnie z Elitą ponieważ mamy i tak z kim walczyć a Elita jest dość licznym i w miare silnym klanem. Nie potrzebujemy wojny ze wszystkimi zachowajmy ten sojusz.

Offline

 

#7 2009-01-13 20:11:41

MAK

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 62
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

ad 1 pełna zgoda
ad 2 jestem za
ad 3 mówi sie trudno ale spróbuj po negocjować
ad 4 proponuje zaczekać z zerwaniem sojuszu z Elitą do utworzenia nowego klanu ja osobiście do Meckiego nic nie mam to co miałem z nim do załatwienia to zawsze udało sie załatwić pozytywnie
ad 5 warunek niezbędny kapitulacji Sqazza to wyjscie z klanu i wtedy możemy zawrzeć z nim pakt o nie agresji zostanie reszta do ataku w tym rejonie jest paru naszych muszą na kimś ostrzyć kopie

Offline

 

#8 2009-01-13 20:28:39

Jasio

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 43
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Z meckim miałem porachunki jak nie byłem jeszcze w waszym klanie. To człowiek, który nie szedł na otwartą wojnę ale atkował małe zamki z mała ilością woja. Chetnie bym z nim powalczył ale w tamtym rejonie zlikwidowałem dwa zamki sic. Brokot, nie znam człowieka! Co do innych też nie znam. Wojna z nimi na pewno odciągnełaby nas od team, Psów i H.

Co do sqazza to też jestem zdania, że jemu się należy zwycięstwo a nie zegarkowi. Szkoda, że nie chcę choć trochę nachylić karku. Może potrzebuje jeszcze czasu. Ja go już namawiać nie będę.

Offline

 

#9 2009-01-13 20:43:32

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Po odejściu juz 20-tu osób (Tak! dwadzieścia osób z czołówki!!! dane wg. eweloper) Elita nie jest mocnym klanem i już nigdy w tej rundzie nim nie będzie. Jeżeli cała czołówka odchodzi z klanu (i to osób właśnie z którymi współpracowaliśmy) to z Meckiego zostanie taka sama farma jakby została z brutusa gdyby nie dostał bana
Jeżeli pacynka znów się najarał i się oburza, że przyjmiemy Brokota sprawa jest prosta. Pacynka był naszym wrogiem przez wiele miesięcy trwania tej rundy. To On powinien słuchać, a my mówić ponieważ w tym momencie nie ma zbyt wiele do gadania w obecnej sytuacji to UNO, a Due to fakt że od samego początku trzymamy sztamę z Brokotem i nawet w tej chwili Brokot pomaga mi w zostawieniu zamku dla BBBasi żebym nie musiał wychodzić z klanu. Rozumiem, że pacynka będzie oponował za zerwaniem naszego paktu? Proszę bardzo, wtedy nie kasuję zamku na 21:98 i zabieramy się do walki na dwóch frontach.

Następną sprawą jest fakt, że z DlackDeath tworzą jedynie Zyberiusz, damianek, Atik (założyciel - były członek CH) oraz Pacynka. Nie chcę się przechwalać ale jedynie Pacynka jest w stanie coś zdziałać na polu militarnym bo miał teraz czas żeby odpocząć od najazdów przez nas. Atik to bardzo dobry, honorowy człowiek i nie zaatakuje żadnego z nas oraz My Jego nie zaatakujemy. Poza Pacynką zostaje tylko dwójka gości którzy nie maja zbytnio potencjału. Dodam tylko, że osobiście nie zależy mi na tym czy będziemy mieć pokojowe stosunki z DlackDeath czy nie. w sumie mamy na tą chwilę dosyć mocną obsadę w tym sektorze i wystarczy żę skiniecie palcem, a nasza armia jak jeden mąż pójdzie walczyć z nimi. truposz powinien mimo wszystko przenosić się w stronę Zegarka z dwóch powodów:
1. Zegarek działa mu na nerwy.
2. Będzie miał okazję niejednokrotnie pojechać armię zegarka i reszty.

Jeżeli chodzi o pokojowe stosunki to szczerze wątpię żeby Squazz się zgodził. Jeżeli nawet to jest uczniem Żelka z 1-ej edycji i prawdę mówiąc nie będzie walczył przeciwko Żelkowi. To sa plotki ale jeżeli jest w nich dużo prawdy to moje zdanie jest takie. Z resztą jakoś w każdej dyskusji zawsze omijał tego tematu który był poruszany w dyskusjach z Jasiem.

Uff... mam nadzieję, że Was nie zanudziłem tą epopeją jeżeli jakiegoś wątku nie poruszyłem to proszę o uwagę

edit: Taka abstrakcja apropo Blackdeath - oto ich najlepszy zawodnik
http://game.khanwars.wp.pl/preview.php?player_id=45294



Dostałem na gg info od eweloper jaki to Mecki jest wspaniałomyślny:

Ewa (eweloper) 9:16:00
uśmiejesz sie:) mecki jest bardzo mściwy wiesz co zrobił. odeszło nas kilku/kilkunastu z klanu a teraz sie mści i atakuje nas haha  śmiechu warte:)


Offline

 

#10 2009-01-14 00:17:19

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Moim zdaniem zerwanie sojuszu z pozostalosciami Elity to zly pomysl. To mogloby opuznic nasze prznosiny blizej TEAM poniewaz kilku graczy muslialoby sie ostro zajac Meskim i kilkoma innymi graczami. Bo kilku z duzym expem tam zostalo. Co do Saza to sie nie wypowiadam bo jest ode mnie za daleko. Ciesze sie ze Brokot bedzie z nami, nie znam osobiscie, ale slyszalem duzo dobrych slow. A co do Pacynki to podejzewam ze jest mocny w gebie, ale sojuszu nie zerwie bo za to najmocniej ze swojego klanu dostanie od nas po dupie, a nawet jak zerwie to przeciez dostanie po dupie:)

Offline

 

#11 2009-01-14 14:49:18

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Popatrzcie:
Po odejściu ludzi z Elity sytuacja klaruje się zupełnie inaczej

10      E L I T A      41      646,742      15774


Offline

 

#12 2009-01-14 22:29:49

TSUNAMI

nowy

1738990
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 39
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

nic dodać i ująć popieram w 100% MAK-a ;-)

Offline

 

#13 2009-01-15 23:06:24

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Elita oraz inne sprawy z tym związane.

Nowy temat apropo Elity:

Dzisiaj od wczesnych godzin nocnych do teraz jacowit zdejmował lojalkę w zamku 62:128. Chciałem się podzielić tym z zwami ponieważ uważam że nie jest to w porządku.. jacowit włożył w  to kawał naprawdę dobrej roboty, poniżej umieszczę RW. Po krótkiej wymianie zdań z użytkownikiem "argail2" sprawa chyba będzie jasna...

Najpierw raporty, zwróćcie uwage na godziny ataków wszystkich raportów:

http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1  ----------> pierwszy atak
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1
http://game.khanwars.wp.pl/doklad.php?i … world_id=1

masakra to śa raporty tylko od jacowita te które mi przesłał... nie ma ich wszystkich....

a teraz moja rozmowa z graczem Elity, niepodoba mi sie jego argumentacja:

Ja: 15 styczeń 2009 - 22:04:45
cześć... sorry...ale chyba będe musiał odebrać zamek od Ciebie. Wepchałeś się nam w zbijanie lojalki... wydałem na to prawie 500 monet.

agail2:  Witam,

Przykro mi, podobną sytuację miałem swego czasu z Orthodoxem, tylko ze bylem po drugiej stronie barykady, tzn. bylem na Twoim miejscu. Jedyne co Ci mogę zaproponować, to to samo co zaproponował mi Orthodox, czyli pomoc w zdobyciu innego zamku.
pzdr.
L.

P.S. Ja na ten zamek wydalem znacznie o wiele wiecej, bo stracilem swego czasu cała armie doprowadzajac do jego zdobycia i sprawiajac ze leonodozor stal sie historia. Poza tym ten zamek od dawna byl moja ferma i tylko czekalem aż prztz

Ja: Sorry... ale nie wiesz jak sytuacja wygląda u nas... ok. rozumiem twój stosunek do tej sprawy. Zobaczymy jak się sprawy potoczą. tego zamku sam byś nie przejął więc. Poczekamy zobaczymy.
agail2: Mam 10 szlachcicow, i dwie armie mogące przejać ten zamek. Co oznacza ze sam bym go nie przejął? Przejąłbym go w przeciągu 10h i to zaraz po tym jak przestał być aktywny. Wcześniejszy podział łupów z uczestnikami Waszego klanu był chyba uczciwy, Oni tez przejęli zamki Leonodozora, a to ja go znalazłem i pierwszy zaatakowalem. Nie wiem wiec co masz na myśli??
Ja: Mam na myśli to że zbyt dużo pracy włożyliśmy w zdejmowanie lojalki na tym zamku i nie należy ci się On. Jeżeli obstajesz za Swoim zdaniem... nie ma sprawy.
agail2: Ja próbuje Ci uzmysłowić, że ja włożyłem o wiele więcej pracy w to żeby zdjąc lojalke z tego zamku. Czy znasz jego historię? Jak został zdobyty? Zapytaj Orhodoksa i Dajmirade z Waszego klanu - Oni wiedzą jak to z tym zamkiem było, bo włożyliśmy bardzo wiele pracy, żeby załatwić jego właściciela. Ja na tym zamku straciłem 75% swojej armii, a Ty dograłeś 5 najazdów. Proponuję Ci pomoc w takiej samej akcji, wskaż tylko cel. uwierz mam czym sciągać lojalke ( z kim także).

pozdr.

L.
------------------------------------------------
Agail2: Ja próbuje Ci uzmysłowić, że ja włożyłem o wiele więcej pracy w to żeby zdjąc lojalke z tego zamku. Czy znasz jego historię? Jak został zdobyty? Zapytaj Orhodoksa i Dajmirade z Waszego klanu - Oni wiedzą jak to z tym zamkiem było, bo włożyliśmy bardzo wiele pracy, żeby załatwić jego właściciela. Ja na tym zamku straciłem 75% swojej armii, a Ty dograłeś 5 najazdów. Proponuję Ci pomoc w takiej samej akcji, wskaż tylko cel. uwierz mam czym sciągać lojalke ( z kim także).

pozdr.

L.


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOprogramowanie stomatologiczne sklep wodomierze wrocław przedszkole Piła