XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-01-19 13:25:48

eweloper

nowy

Zarejestrowany: 2008-12-30
Posty: 12
Punktów :   

klan JEDI

Nie chodzi o pokój z nimi ale mam taką sprawę to naprawdę fajni ludzie i wiele im zawdzięczam nie musi być z nimi pokoju ale proszę nie atakować. to jest klan regionalny więc nie są rozsypani po mapie. jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? dałam im kategoryczny zakaz zaczepiania was/nas oni na to przystali więc teraz zależy od was/nas czy jako taki pokój słowny będzie:) najbardziej zależy mi na opinii dajmiradę , Bolesław Chrobry, jacowit, daweorn, visar1 gdyż mają zamki w tym kwadracie:) reszty klanu posty też mile widziane:)

Offline

 

#2 2009-01-19 13:33:12

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: klan JEDI

Jeżeli chodzi o ten klan to od samego początku jak jestem w tej dzielnicy ich raczej nie atakuję... na początku tam puściłem kilka ataków ale to było dawno i nie prawda... jestem zajęty wojną z Team i nie chcę sie skupić nad bitwami pod moją stolicą. Takie jest moje zdanie. I również zwaracam sięz  prośbą o nieatakowanie Ich. Wiele mogą pomóc w walce z resztą klanu Orły którzy panosza się chyba zabardzo i mam wrażenie, że Sirius i rorob sobie nie dają rady.. .a jeżeli chodzi o Vesemira to prawdopodobnie podejmę decyzję pod koniec dnia o jego wydaleniu z klanu, przykro mi... staram się od ponad miesiąca z nim się dogadać ale widać, że bez słowa olał grę.

Tyle z mojej strony jeżeli chodzi o treść tematu... jeżeli chodzi o sam temat to przenoszę go w odpowiednie miejsce.


Offline

 

#3 2009-01-27 15:55:38

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Re: klan JEDI

podbijam

Offline

 

#4 2009-01-28 00:10:14

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: klan JEDI

Słuchajcie. Co do tego tematu... znalazłem dosyć pożyteczną sprawę dla tego klanu. Im z kolei zależy tylko na gwarancji żeby być przez nas nietykalnym, a tym samym poczucie pewności w walce z PSY WOJNY... do których nie maja daleko. W dzielnicy C ta sprawa jest złożona, ponieważ na moje podwórko psy zaczynają wchodzić. Z w związku zaangażowaniem większości klanu w walkę z Team Ja i paru innych wojaków jak DAJMIRADE który ma niedaleko zamki, Eweloper nie musieliby się rozdrabniać na kolejny front tylko skupić się na walkach z obecna Drużyną. Jeszcze jedno... uważam, że przyda się wsparcie dla siriusa i roroba poniważ odnoszę wrażenie, że nie dadzą sobie rady we dwóch.

Stworzyłem do tego celu ankietę dla osób które odczytają tą wiadomość na spamie:
http://www.inni.pun.pl/viewpoll.php?id=219

proszę o głos wszystkie osoby. Czas głosowania do godziny 12:00 dnia 28:01.


Offline

 

#5 2009-01-28 01:06:22

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: klan JEDI

Zaglosowalem na tak, skoro walcza z psami to lepiej zeby tracili ramie na nich niz na nas.

Offline

 

#6 2009-01-28 11:17:22

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: klan JEDI

Zamykam wątki. Trochę przed czasem ale jednogłośnie


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOprogramowanie stomatologiczne sklep wodomierze wrocław przedszkole Piła