XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-01-19 19:08:41

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

Witajcie.

Leżąc chory w łóżku obmyśliłem w sumie już trochę wczesniej ale teraz to dopracowałem... jak mianowicie uporać się z Team i jak mieć trochę lepszą skuteczność niż w przeciągu miesiąca jak w przeciągu 1-mca starcić około 50 armii i żadnego zamku nie przejąć. Kieruję to tylko do Was i mam nadzieję że to nie wycieknie. Mam nadzieję, że podczas organizowania akcji nie będziemy również informować za wczasu wszystkich na ogólnym które ataki idą bez szlachty, a któe idą z grubasami oraz które ataki zawrócimy... wiem, że na tym etapie to bardzo ważne ale i że jeszcze nic nie wiecie apropo teog co wymyśliłem.. ale uczulam Was na to żeby naprawdę nie olewać pewnych spraw jak pisanie na spamie rzeczy któe powinny wylądować na PW do xja pana!! I nie rozumiem jak można być tak ignorancko nastawiony do naszego problemu jak Tsu:
TSUNAMI (klan) 19 styczeń 2009 - 17:54:03

daw przestan pir^%$#*&^#&*ić, i wez sie za atak 103:117, ROCKY bedzie widzial kto na niego idzie... moze od tego jest spam a jak ktos jest Hansem Klosem to jego sprawa


Hans Klos, Hansem Klosem, trzeba temu zaradzić.. tracimy niepotrzebnie armie i mamy to olewać? Rozumiem dokonale oburzenie Triassa z wczorajszego dnia ponieważ to jest klucz... umiejętności nic nie dadzą jeśli ustawienia nie będzie... a muszę przyznać, że w jednej armii Tsu ustawienie mogło byść naprawdę dobre i chyba pierwszy raz mogliśmy pokonać kogoś z czołówki Team - jak do tej pory nikomu się to nie udało.. jedynie Edzia i krzysiekmisiek pokonali w defensie Team.

Dobrze... bo rozpisałem się jak zwykle zbyt dużo, a mam Wam do przekazania pewna istotną sprawę, napisałem ją do prezesa i będzie to dokładnie taka sama wiadomość ale z racji mojego lenistwa nie chce mi isę pisać tego drugi raz


W taką akcję trzeba być zorganizowanym nie w sposób że puszczamy ataki o jednej godzinie... tylko puszczamy żeby czas dojścia był jeden.. inaczej się wypieprzymy po raz trzeci i wtedy tak jak Ty nie będę miał czym walczyć... chyba, że samymi szlachcicami. WzS bez mrugnięcia się do nas dołączy. Nieważne kto przejmie... ważne żeby zdobyć i porzucić...
Acha... przy okazji takich ataków, Ci co maja blisko muszę puścić ataki z normalnym czasem dojścia, czsem trochę monetek można użyć ale żeby dochodziły wszystkie w punkt...

Ataki ida na kilk azamków dokładnie na tą samą godzinę ale niektóre z tych ataków na 1-2 min przed dojściem wycofują się... wtedy Team podzieli siły..cdn

jeśli chodzi o tego typu manewr nie może być pod żadnym pozorem zrobiony tak nieudolnie jak to miało miejsce w przypadku squazza... tutaj musi być dostępnych jakieś 25-30 armii... i jedną stroną zarówno jak i druga musi zarządzać jedna osoba... powiem tak... WzS moge wkręcić ponieważ już przetestowałem z nimi ten komunikator także tak jak będziemy chcieli wyślą ataki... pamiętaj.. tylko w taki sposób można odnieść sukces... kuxwa, proszę, nic na spamie!!! Tylko Ty o tym wiesz.

kontynuując myśli i jednocześnie podsumowując taki temat:
Mając do dyspozycji np. 30 armii, a to z pomocą WzS jest bez problemu osiągalne możemy zrobić wysyłką na 3 zamki z jednoczesnym wejściem co do sekundy... tak jak podstawia się wsparcie.. jak myślicie? ... zaryzykują wszystkie Swoje armie żeby je zezłomować chroniąc zaledwie trzy zamki ? zezłomować? ... nie sądzę. Jeżeli dobrze dobierzemy punkty które nie będaą obok siebie ale niedaleko i dodatkowo żeby WzS miał tak samo blisko co my to jesteśmy w stanie przejąć dużą liczbę zamków małym kosztem. Potrzeba dużo osób zaangażowanych i osoba która danego dnia ma dużo czasu na organizację... w przeciwnym wypadku tyle armii co do tej pory zezłomowało się pod murami Team będzie się złomować dalej w nieskończoność... acha.. i...

jeszcze jedno co teraz mi przyszło na myśl... nie tylko podczas ataków są ważne armie... ale również jednostki sprzątające, żeby wysprzątać nie tylko to co swoje straciliśmy ale również przeciwnika... (ja mam na stanie 2,2 LK oraz 440 KŁ razem mogą zebrać ponad 260k surki i być w bardzo szybkim tempie u przeciwnika). Sprzątanie również może być elementem zmyłek a mając np. obrane 4 punkty czterech z Teamu z czołówki nie mieliby szans się obronić i tymbardziej byliby wściekli jeżeli zawrócilibyśmy np. armie z 3 punktów.

jeżeli chodzi o zamki nie ważne jest tylko jaki lvl mieszkań w nich jest ale również jak pojemne magazyny oraz minimum zakon lvl1...  w przeciwnym wypadku pożałujemy, że w ogóle poszliśmy na południowy-wschód walczyć z Team.


To tak ze sfery niekoniecznie taktycznej, a bardziej strategicznej


Offline

 

#2 2009-01-19 20:22:17

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

Moge powiedziec ze plan jest bardzo dobry i nie wiem nawet czy zawracanie armi byloby konieczne. Tylko wiekszosc graczy bardziej z polnocy tez musi sie zaangazowac w ta akcje.

Ostatnio edytowany przez prezes87 (2009-01-19 20:23:02)

Offline

 

#3 2009-01-19 23:10:40

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

Nasz najwiekszy problem, ze nie sprzatamy po sobie.
Byc moze na TEAM poskutkuje taktyka - atak w 1 sekundzie. W przypadku Haj jak widzieli pare atakow uciekali na urlop lub protekcje.

Z zawracaniem - tez nie wiem czy to konieczne. wazne ile armii bedziemy posiadac i co sie da z tym zrobic...

na spamie faktycznie nie powinnismy takich informacji podawac ale nie widze lepszego komunikatora... nie wszyscy posiadaja gg, a jak zacznie na raz pisac 12-15 osob o nic sie nie przeczyta.

Offline

 

#4 2009-01-19 23:17:23

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

Na gg w konfie musi pisać jedna osoba dowodząca akcją... innej rady nie ma.. i jeżeli chodzi o czasy dojścia poszczególnych osób to powinna znać wszyzstkie co do sekundy i odliczać. Ta osoba co ma najdalej startuje... nie używamy monet w ten sposób walki... najwyzej jak Team ucieknie w urlop lub protekcję to zawracamy i tyle... ważne jest żeby wybierać kilka zamków innych osób.. żebynie było takiej sytuacji że wystarczy że jedna osoba pójdzi ena prota czy urlop i op akcji... to jest bardzo istotne... trzeba znać czasy dojścia śmieciarek i sprąatać dokładnie po swoim ataku, Wiadomo... nigdy wszystkiego się nie wysprząta ale lepiej trochę niż w ogóle i potem czekać 10-12h aż przyjdzie surka od ludzi niezaangażowanych w akcję.



edit: Co do zawracania... chodzi tutaj o to że w momencie jak idzie na tyle punktów ataków muszą się rozdrabniać. chodzi po prostu o to że po przejęciu nie będziemy w stanie obronić takiej ilości zamków. Jeden to co innego. Będziemy mieli czas na wysyłkę wsparcia bo:
1. Wysłali na wsparcie w inne miejsce
2. Armie muszą wrócić
3. Potem czek aich jeszcze wysyłka Armii.
4. Jeżeli nie użyli monetek żeby poustawiać wsparcia to w takim momencie tak aarmia długo wraca i są bezradni.

Pozatym... po co tracić armie na kilku zamkach jeżeli można stracić tylko na jednym


Offline

 

#5 2009-01-20 02:04:40

TSUNAMI

nowy

1738990
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 39
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

szkoda że nie skopiowałeś wcześniejszej wypowiedzi swojej poprzedzającą moją......... plan jest dobry ale chyba za późno....... może w następnej edycji właśnie akurat w akcji odbijania zamku dla Jasia nie trzeba było żadnej konspiracji wydaje mi się że niektórzy ludzie już sie wypalili w tej grze, a ignoracje jak to nazwałeś to poznałem jak ludzie mnie prosili żebym zorganizował jakąś akcje bo nic sie nie dzieje i tak za namowa powstala akcja na 100:132, w której frekwencja mogła być moze o wiele wyzsza ale konspiracja i nie moznosc nie ktorych czlonkow nie pozwolila sie cieszyc jakimkolwiek zwyciestwem

Ostatnio edytowany przez TSUNAMI (2009-01-20 02:09:49)

Offline

 

#6 2009-01-20 11:55:17

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

TSUNAMI spokojnie, damy rade jeszcze w tej edycji to zorganizowac. Przywudcy naszego klanu sie tym zajma i bedzie frekfenja, bo mam nadzieje ze nikt nie bedzie chcial ominac takiej akcji.

Offline

 

#7 2009-01-20 12:35:38

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

OK... Co powiecie, żeby zrobić taką akcję w Czwartek wieczór?? hmm?

Wstępnie rozmawiałem z Gre, do jutra dostarczy mi listę armii z grubasami i bez które mogą z WzS wystawić... pozwólcie że koordynację przeprowadzę z Nimi na TS-ie czyli tym programie ich do komunikacji głosowej.

Wstępne parametry akcji napiszę w osobnym wątku. Takiej wojny jaka się narodzi po tej akcji to jeszcze żaden świat KW nie widział


Offline

 

#8 2009-01-21 01:13:48

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

Ja jestem za, ale malo czasu zostalo troche. Jak damy rade wszystkich zebrac to super.

Offline

 

#9 2009-01-22 02:36:15

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

Do końca Weekendu WzS są zajęci pojechaniem wawerka. Jum mu armie zjechali. rzeba na nich poczekać.


Offline

 

#10 2009-01-22 23:28:06

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

Moze i lepiej bo i ja bede mial juz czym walczyc:) Jedno pytanko, jak bedziemy zbierac armie to chcecie do wszystkich pewniakow pisac na priv czy na ogolnym dac komunikat?

Offline

 

#11 2009-01-22 23:57:10

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Atak - coś to wymyśliłem apropo Team.

nic na ogólnym... wszystko do dogadania najpierw gg, potem tutaj a na końcu znów gg lub pw....


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl