XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-01-21 14:11:43

warlord

nowy

4921001
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 62
Punktów :   

Konto Warlord

Witam wszystkich
Jak wiecie nie grałem już w kw z miesiąc na s1 z powodu zwiększenia moich obowiązków w realu szczególnie w styczniu, miałem wrócić w lutym, ale i tak się nie odbuduje bo po urlopie chętnie mnie farmicie..., także po przemyśleniach stwierdziłem, że i tak nazgule są już prawie rozbite, został tylko głód, a blackdeath również będzie pomocny w walce z nimi, znam od nich atika, zybka i pacynke z drugiej ręki spoko ludzie można się z nimi dogadać, a misiator po prostu za bardzo nakłaniał do swojej taktyki...sam zrobił sobie dodatkowych przeciwników. Dzielnica A robi się nudna, a z Legionu i tak jest tam dużo graczy, wcześniej mojego konta nikt nie chciał przejąć...jak ktoś by chciał przejąć konto to zapraszam(5 zamków w dziel A), czekam tydzień...potem zostawiam konto na farme bo więcej z korzystacie z niego czerpiąc z twierdz surki niż jak bym zrestartował
Wszyscy mnie nie znają szczególnie ci nowi, ale życzę nie tyko powodzenia członkom dawnego CH i CHA, ale i wszystkim z XIV Legionu
Dziękuje niektórym graczą, że mnie nauczyli jak grać i nie przegrać nawet mając mniej woja, oraz za wszystkie wspólne akcje i przeżycia jakie nam towarzyszyły z powodu brudasa:D Nie będę pisał jak mi się dobrze grało bo spędził bym całą noc na tym:D także jeszcze raz powodzenia i zniszczenia wszystkich wrogów min. Team i H.
Cheers

ps. do kw narazie nie mam zamiaru wrócić, moze kiedyś, ale jeśli wróce to tylko do s1, powo w 3 edycji

Ostatnio edytowany przez warlord (2009-01-22 15:33:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOprogramowanie stomatologiczne sklep wodomierze wrocław przedszkole Piła