XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-01-23 14:03:45

Jasio

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 43
Punktów :   

WOJNA Z TEAM!!!

Kochani klanowicze, koniec pierdzenia w stołki przed komputerami

CZAS NA WOJNĘ

Powiem jak to ja sobie ułożyłem w swojej głowie:

Pnieważ wojna to nie tylko wosjsko i bitwy ale również zaplecze i zaopatrzenie więc w pierwszej fazie podzieliłem nas na dwie grupy:
I Grupa - Walczący
II Grupa - Zaopatrzeniowcy

Można wydzielić taką grupę jeszcze środkową ale każdy zajarzy o co chodzi.
Ponieważ z kartografii jestem taki sobie to moje spojrzenie na mapę nie daje dokladnych danych.

Do pierwszej grupy czyli WALCZĄCYCH zaliczyłbym na dzień dzisiejszy:
Tsunami
Rocky
Prezes
Dajmirade
Abarbus
Orthodoxos
Bolek
Truposz

Do drugiej grupy ZAOPATRZENIOWCÓW zaliczyłbym:
Womi
Gowka
Fatum
Andrzej Z
Adi
Armani
Jasio
Triass
Sqazzer
Brokot

Przedstawiam zarys o co mi chodzi.
Pierwsza grupa ma najbliżej do zamków Teamu więc musi z nimi walczyć! By jednak nie poprzestawać na tydzień w celu regeberacji woja, zaopatrzeniowcy muszą szybko wspomóc, tych którzy najbardziej ucierpią w starciu z wrogiem.

Przedstawiłem sytuację w górnej części mapy i proszę klanowiczów z dolnej częsci o informacje o waszym położeniu i odległóściach do graczy Team.

W wojnę trzeba koniecznie wciągnąć sojuszników z WzS oni zajeli by się prawą flanką. (negocjacje prowadzi Triass)

Wojna powinna zacząć się od wg mnie od zegarka.
Grupa WALCZĄCYCH (każdy trzy armie) idzie na jego najbliższy zamek
El Berto, Edytka i ich ekipa z dołu na drugi, sobie najbliższy zamek zegarka
WzS atakuje z koleji zegarka w zamku najbliżej siebie!

Warto by wciągnąć jeszcze innych sojuszników

Przy dobrych wiatrach trzy zamki nasze w ciągu dnia. Następny dzień kolejny atak! Wiem, że są zakony ale damy radę.

Tak to widzę! Oczywiście każda celna uwaga jest warta sakwę złota.

I jeszcze do Grupy ZAOPATRZENIOWCÓW zaliczam wszystkich, którzy mają lvl poniżej 28, czyli:

Mały, Vorian, Kwiatek, Minotaur i inni

Oczywiście wszystko jest płynne i wraz ze wzrostem doświadczenia bądź z atakowaniem na graczy o niższych lvl grupy mogą się zmieniać. Tak samo będzie jak ktoś zdobędzie zamek w bezpośrednich okolicach prowadzonych bitew.

Proszę o wyrażanie swoich uwag.

WOJNA SIĘ DOPIERO ZACZNIE!!!

JEŻELI BĘDZIEMY ZGRANI WYGRAMY JAKO KLAN TĘ EDYCJĘ.

Offline

 

#2 2009-01-23 14:11:32

edyciak

Wojownik

Zarejestrowany: 2008-12-17
Posty: 22
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Mysle , ze jeszcze Prima nam moze pomóc więc ją tez warto wziąśc pod uwage.Ale Jasiu to własnie o to chodziło .

Ostatnio edytowany przez edyciak (2009-01-23 14:13:55)

Offline

 

#3 2009-01-23 14:11:47

Truposz17

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 121
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Jasio Ty nasz strategu nic dodać nic ująć... Już składam się do kupy po ostatnich bitwach i najpóźniej za trzy dni moje trzy armię będą gotowe na walkę w tych rejonach. Ale zanim zaczniemy atakować szlachtą trzeba zaatakować bez niej żeby troszkę ich osłabić i nie narażać się hura na stratę grubasów...

Offline

 

#4 2009-01-23 14:12:42

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Jasio napisał:

Do drugiej grupy ZAOPATRZENIOWCÓW zaliczyłbym:
(...)
Triass
Sqazzer
Brokot

Spoko... wszystko zrozumiałe ale nie widzę sensu żeby nasza czołówka klanu była blokowana
Dwa... nie wiem czy ktoś współpracował z WzS na Ich zasadach? Znaczy przez ten komunikator TS. Miałem tą przyjemność i powiem krótko... chłopaki nie zgodzą się na inne koordynowanie ataków.... jestem z Nimi w stałym kontakcie i nie mają teraz kompletnie możliwości zająć się timex-em.


Offline

 

#5 2009-01-23 14:14:05

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Pomysl pierwsza klasa. Juz kiedys minotaur pisal o czyms takim. Tylko tak nie bedzie ze przejmiemy trzy zamki od razu. Na trzy zamki to wystarczy z ich strony wyslac po dwa wsparcia na zamek i trafic na nasze armie ze szlachcicami i zamki obronione. Jednak jezeli mielibysmy takie zaopatrzenie to mysle ze po paru dniach moglibysmy przeprowadzic kolejne ataki. Jest nas wiecej i walczacy na pewno mieliby lepsze zaopatrzenie w surke.

Offline

 

#6 2009-01-23 14:14:59

gowka

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 19
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

ok na mnie możecie liczyć coś surki zawsze się znajdzie; i ja schodzę na południe, zobaczymy jak pójdzie z głodem;

Offline

 

#7 2009-01-23 14:18:34

El Bereto

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 97
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

No jest to dobry plan , jednak jeśli chodzi o dzielnicę G , to moim zdaniem powinniśmy zająć się najpierw zamkami raphaela , żeby od niego nie szło wsparcie do timexa , ja w chwili obecnej i tak już walczę na trzech frontach , nie dam rady ogarnąć czwartego , z północy mam kkrxmaster 20 minut drogi od moich zamków , z południowego wschodu krisa, ostregomarka , którzy w chwili obecnej są osłabieni ale jeśli im odpuszczę to znowu pójdą z tamtej strony ataki, na południu pomagam w przejmowaniu zamków raphaela oraz wszelakiego rodzaju akcjach organizowanych współnie z PRIMĄ. Zerknij Jasio na nasz rejon ( prawy dolny róg mapy), może coś podpowiesz ciekawego.

Offline

 

#8 2009-01-23 14:20:21

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Daweorn, ale taka akcja mialaby sie odbyc chyba za kilka dni a nie jutro, wiec moze WsZ juz beda w stanie sie przylaczyc. Zapytaj sie kiedy beda mogli nam pomoc. Z prima tez trzeba sie dogadac zeby puscili ataki na jeden zamek. Przy jednoczesnym ataku na 4 zamki to juz bedzie mial problem z polapaniem sie o co chodzi.

Offline

 

#9 2009-01-23 14:27:32

El Bereto

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 97
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Prima przejmuje w chwili obecnej z tego co wiem jeden zamek raphaela , my zajmiemy się drugim , tylko w chwili obecnej trwa tranfer grubasów , myślę że dzisiaj wieczorem się uda przeprowadzic akcję.

Offline

 

#10 2009-01-23 14:35:33

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Berecik wiem ze u was jest najciezej, za was najbardziej trzymam kciuki. Na szczescie TEAM musial sie tez skupic na nas i bardziej na polnocy tez musi trzymac armie i miec zamki wiec tez walczy na dwa fronty. Zycze powodzenia w dzisiejszej akcji. Mam nadzieje ze szybko sie rozprawicie z Raphaelem.

Offline

 

#11 2009-01-23 14:39:38

Bolesław Chrobry

Zbanowany

11788895
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 38
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Dobry pomysł jeszcze w CH pisałem że każda operacja musi mieć zaplecze logistyczne ale dobrze byłoby każdy atak zaplanować dzień lub dwa wcześniej aby nie było pospolitego ruszenia na hura bo takie akcje miały miejsce i często kończyły się nie tak jak miało być.

Offline

 

#12 2009-01-23 14:43:41

Jasio

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 43
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Świtnie, jesteście wspaniali.

Zadziała. Mówię wam!

Edyciak, El Berto i Krzysiekmisiek jesteście odpowiedzialni za współpracę z Primą (pierwszy raz mój wzrok padł na tamtą częśc mapy) - wiązać walką i zniszczyć tego raphaela.


Daweorn możesz ty za zgodą naszego szefa koordynować ataki z WzS. Tylko skuteczny bądź!

Grupa WALCZĄCA na jutro ma być gotowa! Nie ma na co czekać.

Nasza czołówka klanu nie jest blokowana. Powiedziałem, że podział jest płynny. Sqazzer np. za dwa dni już powinien mieć jedną armię gotową. Dochodzę ja z jedną armią, Triass, Jacowit i jeszcze się ktoś znajdzie.

Szybkie wyelimonowanie zegarka da nam podwojną korzyść - Spadnie u nich morale i nie będzie już nabijał tak punktów!

Wszyscy przenoszą się na południe ale tempo też jest rózne a gra się kończy za niecałe 2 miechy!

CHCECIE BYĆ NA DRUGIM MIEJSCU?

Offline

 

#13 2009-01-23 14:52:36

TSUNAMI

nowy

1738990
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 39
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

plan dobry, zobaczymy wykonanie

Offline

 

#14 2009-01-23 15:32:32

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Jutro czy to nie za szybko, niektuzy maja zamki w ruznych czesciach mapy i musza transferowac tutaj armie i ja poukladac. Pozatym WsZ z tego co czytalem nie bedzie w stanie juz jutro nam pomoc.

Offline

 

#15 2009-01-23 15:58:32

Truposz17

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 121
Punktów :   

Re: WOJNA Z TEAM!!!

Dla mnie jutro to też trochę za wcześnie muszę pozbierać wszystko do kupy i nadać temu odpowiednie proporcje... Nie będę dawał za friko expa Timexowi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl