XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-02-01 15:29:47

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Ortho

Panowie co robimy z kontem Ortha na ktorym zasiada Lord? Po tym co pisal na forum widac ze lie tylki Druzynie i boje sie miec go w naszym klanie. Wroga tez nie chce w nim miec bo zmarnowaloby sie swietne konto. Zamki pewnie szybko bysmy mu odebrali bo rano przy kompie prawie nigdy go nie ma, psy moga wtedy zrobic z nim co chca.

Offline

 

#2 2009-02-01 18:06:37

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Ortho

moje zdanie jest proste... jego klilka zamków jest w naszej okolicy... dla wielu okazałyby się wielce przydatne... polecałbym na jego jeden z dwóch sąsiadujących ze soba zamków squazza... przyda się koleżce jeszcze jeden zamek, a siły ma żeby zaoferować je wobec team

Ja mogę odebrać jeden zamek ponieważ zameczek dobrze rozbudowany na pewno mi sie przyda...


Co do jeszcze jednej opcji... zwróćcie uwagę.. ma zamki obok psów... a dziwnym trafem ani razu się nie skarżył że go atakują.. nie widzicie w tym logiki??


Offline

 

#3 2009-02-01 19:37:05

prezes87

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 68
Punktów :   

Re: Ortho

Jeden zamek mu zabraly pieski, ale obok Annabo i moglobyc tak ze samemu go oddal. Jak mielibysmy go wyzucic z klanu to w rannych godzinach w tygodniu bo wtedy go czesto nie ma i juz czatowac z armiami na jego zamki. Tylko szkoda takiego konta:(

Offline

 

#4 2009-02-02 12:08:38

DAJMIRADE

nowy

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 18
Punktów :   

Re: Ortho

A nie dało by się Ortho spowrotem wsadzić na to konto? Chłopak szuka. A poza tym jesli się do mnie odezwie to załatwię mu konto od Sebulby. Jeśli nie to podejmijmy decyzję o przejęciu tych zamków ze względu na brak zaintereowania zasiadajacego to konto we wspólnych akcjach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOprogramowanie stomatologiczne sklep wodomierze wrocław przedszkole Piła