XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-03-17 08:15:47

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Sojusze

Chcesz podpisać z nami sojusz?

Odpowiedz na następujące pytania.

1. Nazwa klanu.
2. Ilość exp klanu.
3. Pozycja klanu.
4. W jakich granicach klan ma swoją działalność.
5. Czy współpracowaliśmy wcześniej?
6. Czy atakowaliśmy się wcześniej (kto kogo)?
7. Dlaczego chcecie z nami podpisać sojusz?
8. Jakie korzyści będzie miał XIV LEGION podpisując sojusz właśnie z Wami.

Offline

 

#2 2009-03-19 07:18:43

lord17

Gość

Re: Sojusze

1.Hfe
2.100
3.14/21
4.--
5.Nie
6.raczej nie,tylko ja pod koniec 2 waszych(wolly.Andrzej Z)
7.Bo wiem że możemy dobrze współpracować i żyć w zgodzie
8.Korzyści?no to brak ataków,pomoce z naszej strony w walkach itd.

 

#3 2009-03-21 21:46:41

Raug_Moss

Gość

Re: Sojusze

Witam serdecznie nasz klan lokalny chcialby podpisac z wami sojusz o pokuj. Znamy wasza sile
i jak wiele potraficie. My jestesmy klanem lokalnym a nawet powiem firmowym pracujemy w jednej firmie to ze trafilismy kolo siebie to losowanie na restarcie konta zajelo nam to pare godzin. Wiec prosba o przyjesie sojuszu pokojowego bo chcemy sobie pograc w rankingu nas niema za mala liczba czlonkow. Zaoferowac mozemy wsparcie militarne oczywiscie w miare naszych mozliwosci, ale zawsze cos. POZDREWIAMY.

 

#4 2009-03-27 12:00:16

bercik

Gość

Re: Sojusze

1. Warriors
2. 1164
3. 24
4. cała mapa .
5. Niee
6. My nikogo z Legionu nie atakowaliśmy. Gracz TICHUL najeżdzał jednego z naszych.
7. Szukamy stablinych, silnych sojuszników. W Klanie XIV Legion jest wielu doswiadczonych graczy od ktorych duzo mozna sie nauczyc.
8. Możliwości handlowe i wymiany militarnej. Wspólna gra i rozwój. No i miła gra

 

#5 2009-04-08 12:52:52

kot007

Gość

Re: Sojusze

1.PSYWOJNY
2.8,150 (Będziemy mieli liczne fuzje ale nazwa ta sama)
3.5 miejsce
4.Raczej cała mapka
5.Chyba nie
6.Futermeloczek jedynie mnie ;p
7.Narazie nie mamy żadnych wojen więc nie ma się co martwić. Chcemy tylko żeby był tylko pokój i moglibyśmy sobie pomagać militarnie itp.
8.Pomoc w wojnach , miła atmosfera itp ;p

                                         Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie
                                    (Proszę napisać wiadomość mi na pw czy przyjmujecie czy nie)

 

#6 2009-06-10 01:35:27

jamesbond

Gość

Re: Sojusze

1.RIVENDELL
2.25828 (średnia 1230)
3.86
4.Różne miejsca na mapie lecz blisko waszych członków sojuszu międzyklanowego
5.Nie
6.Na początku gry dość często, teraz sporadycznie mój klan jest atakowany przez waszych członków sojuszu międzyklanowego w przeważającej liczbie ataków ze strony Jedi.
7.Jesteście najlepszym klanem tego Świata oraz posiadacia najbardziej zgrany sojusz.
8.Kolejny sojusz gotowy do współpracy, wspólnego niszczenie wrogów , oraz ogólnej pomocy miedzy naszymi klanami

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl