XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2008-11-27 13:08:31

Truposz17

nowy

Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 121
Punktów :   

konto truposz-a

Cześć! Nie logowałem się wcześniej na forum bo i tak zastanawiałem się nad odejściem z gry no i właśnie stwierdziłem że nadeszła najwyższa pora... Jeśli ktoś jest zainteresowany oddam konto Fenix (zmieniłem nick, poprzedni to tomek78910). Mam coś koło 50k woja, 5 zamków, 4 szlachciców, zakon 3lvl się dzisiaj skończy budować. Na mapie mam w pobliżu Simgo i z nim współpracowałem. Liczę że zainteresowana osoba będzie kontynuować ta współpracę. Nie chce żeby po zamianie poleciały bany tak więc wszelkie pytania kierujcie na moje gg 2246874 a nie przez wiadomości w grze. Mam w pobliżu kilka cichych sojuszy i kilku wrogów więc przed przejęciem takie info się przyda:) Chcę żeby konto przejął aktywny gracz bo straciłem sporo czasu na rozwinięciu tego wszystkiego, mówiąc szczerze nie chce żeby ktoś to przesrał:) Jeśli będzie zainteresowanych kilka osób ustalę z Simgo komu oddać konto. Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-11-27 14:07:15

El Bereto

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 97
Punktów :   

Re: konto truposz-a

szkoda , tracimy kolejnego dobrego Ziomka

Offline

 

#3 2008-11-27 14:19:15

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: konto truposz-a

Truposz... Będziemy Ciebie pamiętać. Miejmy nadzieję, że godny następca się znajdzie.


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOprogramowanie stomatologiczne sklep wodomierze wrocław przedszkole Piła