XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2008-11-30 11:50:22

heinreech

Zbanowany

Call me!
Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 49
Punktów :   

Wiadomosc od Brudasa

To dostalem dziasiaj od naszego obalonego wodzunia:

user avatar
BRUTUS 30 listopad 2008 - 11:52:23

Witam mam prośbę szanuje waszą decyzje i odejście z cursus honorum ale proszę napisz do trolll bo masz chyba z nim kontakt a mnie zablokował Graliśmy razem 3miesiące byliśmy chyba kolegami czemu tak nie może zostać już kilku ludzi z klanu próbowało mnie atakować nie zaatakowałem narazie żadnego z was choć wszyscy przegrali i mogłem się odegrać ale po co ja was bardzo szanuje i wspólnej gry z wami nie zapomnę a w następnej edzie napewno o was wspomnę dobre słowo czemu wy mi to robicie ?

i chwile pozniej:

Gratuluje z utworzenia legionu ale proszę powiedz pozostałym ze jest mi bardzo przykro ze tak łatwo stałem sie waszym wrogiem dlaczego przecież klan nie tylko upadł z mojej winy a ja nigdy nie działałem na waszą niekorzyść to ze w kilku kwestiach nie zgadzałem sie z wami nie świadczy ze zaraz przekreśle 3 miesiące tak fajnej gry Niewiedziałem ze troll jest tak bardzo zawistny czy naprawdę nie macie innych wrogów pozdrawiam wszystkich byłych klanowiczów ! i ciebie ! Brutus

Ostatnio edytowany przez heinreech (2008-11-30 11:51:18)

Offline

 

#2 2008-11-30 12:19:03

El Bereto

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 97
Punktów :   

Re: Wiadomosc od Brudasa

ja tu widzę wołanie o pomoc

Offline

 

#3 2008-11-30 14:59:52

Dramgan

nowy

11047391
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 93
Punktów :   

Re: Wiadomosc od Brudasa

To na pewno od niego?
Nie ma ani razu AVE JA, za to jest pozdrawiam, prochy przestają działać?

Offline

 

#4 2008-11-30 15:29:48

Trolll

Administrator

Skąd: Wawka
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 215
Punktów :   

Re: Wiadomosc od Brudasa

buahahaha
dobre
chlopak sie zalamal, bo codziennie ide do niego 24k i wycofuje przed atakiem 10 minut, kazdy by sie wykonczyl

jaki to normalny i rzeczowy, sprawiedliwy i bezstronny czlowiek nononono, prawie uwierzylem temu multikonciarzu i oszustowi fuuuuuuuuuuuuuj
nie wspomne jak to manipulowal nami i sobie przypisywal wiekszosc.........
i faktycznie ave ja juz jakos zanikneło...ufff przynajmniej tego nam oszczedzil.........

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl