XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-02-12 22:13:45

Jasio

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 43
Punktów :   

Ban dla Jasio

To napisałem do polska@xs-software.com

Szanowni autorzy gry Khanwars,

To co mnie ostatnio spotyka zadziwia mnie niezmiernie.
Po kolei:
Pewien gość wyzywa naszą kochaną klanowiczkę od dziwek. Ja nie wytrzymałem nerwowo i napisałem mu co o nim myślę i na co zasługuje i co powinna zrobić jego matka zanim się urodził.
Efekt: ów gosć (robob chyba) dostaje bana i jest szary. Ja, krótko po północy dostaję bana i jestem dalej celem ataków. Dostaję takie info od ludzi, z którymi tworzę klan na świecie 7! Co rusz dostaję info, że coś się dzieje bo surowce leżą wokół moich zamków. Na świecie 7 proszę by dali mi wsparcie bo nie wiem kto mnie atakuje. Kilkakrotne próby logowania nie dają rezultatu. Mówię sobie: cierp ciało coś chciało.

Próbuję się logować dzisiaj o godzinie 21:30 bo dostaje info na świecie 7, że jestem czarny, tzn. moje zamki. Szok! Do 13.02.2009 miałem bana z możliwością atakowania mnie. Rozmawiałem na ten temat z Cavelsem na świecie 7 i on to potwierdził.
Czytam przy próbie logowania:
Jesteś zbanowany. Ban upływa 2009-02-13 20:48:43.
kara za obraze 3 kolejne dni za ustawkę z sqazzer

pozdrawiam,

strambus

Czy to nie zakrawa na kpinę, bo się czuję oszukany. Inwestowałem w tę grę monety, przejmowałem zamki sqazzera a teraz mi piszecie, że się z nim ustawiam!! Jak się mogę ustawiać, jak nie miałem dostępu do konta? Jak miałem reagować na atak, jak sami na to pozwoliliście?
Proszę mi odpowiedzieć - jak? To, że sqazzer był w naszym klanie nie świadczy o niczym. Wasze decyzje oparte są na domysłach. Wdając się w próbę zrozumienia waszego toku myślenia, dochodzę do wniosku, że wystawiliście mnie na odstrzał dla kogoś ale ten ktoś nie skorzystał!!!
Jak bowiem zrozumieć zmianę decyzji w sprawie bana? Była możliwośc ataku do 13.02.2009 ale nagle 11.02.2009 jej nie ma bo mnie ktoś rozjechał!?
Dokładacie mi jeszcze bana za to że miałem bana?

Najśmieszniejsze w tym jest to, że sami wpadliście w swoją pułapkę. Obrzydzacie ludzią grę, osądzacie ich nie mając żadnych podstaw!

Proszę mi jeszcze napisać, kto mógł mnie atakować? Daliście takową możliwość innym a mnie pozbawiliście możliwości gry.

Jestem cholernie wzburzony tym, jak zostałem potraktowany. Zostałem oszukany i zszargaliście moje dobre imię na które pracowałem przez parę miesięcy.
Uważam, że przestrzegałem regulaminu, za wyjątkiem przypadku jednej wiadomości PW.

W związku z powyższym, żądam zwrotu poniesionych nakładów, włożonych w zakup monet. Przelewy mogę przesłać mailem. Oszukaliście mnie!

Jasio

PS. Panie Strambus nie wiem kim pan jest, nie wiem w jaki sposób podejmuje pan decyzje. Nie powołał się pan przy banie na żaden punkt regulaminu, urządza pan sobie samowolkę i pochopnie ocenia ludzi oraz wyciąga w stosunku do nich konsekwencję. Niech mi raczy pan wyjaśnić jaki popełniłem błąd, że raz mam takiego bana a zaraz innego?
Czekam na odpowiedź choć to wątpliwa nadzieja, że ją uzyskam!
Mam również swoje podejrzenia co do pana bezstronności w tej grze. Mam również nadzieję, że nie jest pan administratorem na świecie 7, bo pana błędy (a może celowe działania) sprawiają, że ta gra staje się farsą, w której pan rozdaje znaczone karty.

Jasio

Offline

 

#2 2009-02-13 20:02:28

Minotaur

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 66
Punktów :   

Re: Ban dla Jasio

I po raz pierwszy i ostatni niech się cała Administracja  pierdoli,.
Za moje wyrażenie wszystkich serdecznie przepraszam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl