XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

  • Index
  •  » SKARGI
  •  » Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

#1 2009-03-17 08:07:24

Triass

Administrator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 268
Punktów :   
WWW

Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

Jak w temacie. Coś się Wam nie podoba, chcecie o tym napisać - piszcie

Offline

 

#2 2009-03-17 22:02:48

lord17

Gość

Re: Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

Ja mam żal do moderatora który przyjmuje graczów do klanu,Domer od razu został przyjęty,wiem że był graczem z klanu z II rundy,ale inni też czekają na odpowiedź:)
Ja w imieniu tych wszystkich którzy czekają i pewnie się nie doczekają,więc może od razu im napisać że nie zostaną przyjęci?

 

#3 2009-03-17 23:34:34

lord17

Gość

Re: Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

Domer ja nie chce już do klanu iść ale widzę że paru dobrych graczy jest np, ten Valiant gran ś4 nie jest zły:)
Ja i tak już założyłem klan swój dawny:D  Znam wasz klan,wporzo gracze są i tyle,każdy by chciał należeć do tego klanu:)

 

#4 2009-03-18 14:38:12

lord17

Gość

Re: Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

Musisz??większość Twoich kumpli z II rundy już w klanie od początku prawie są,oni chyba nie musieli zasłużyć;)
No ale widzę że Ty też jesteś:) A żadnego gracza z forum nie widzę w klanie:)

 

#5 2009-03-18 14:48:47

lord17

Gość

Re: Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

No racja:) Starym kumplom z klanu najbardziej można wierzyć;) ja też chciałbym żeby do mnie do klanu przyszła moja ekipa z II rundy:D zgrani itd. Ale spróbuję ich wszystkich zwołać jak graja,chociaż niektórych nie widzę:( Ale dobra już się nie kłócę bo będę nielubianym graczem w tej grze;)

 

#6 2009-03-20 18:20:38

lord17

Gość

Re: Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

Znów muszę się poskarżyć:P zaoferowałem pakt(pokój) nie dostałem odpowiedzi nawet czy mogę wysłać traktat,po prostu nic:/ nawet odpowiedzi jeśli nie zostanie zaakceptowany
Da ktoś odpowiedź?Naradę przez ten czas moglibyście zrobić i się zastanowić

 

#7 2009-04-11 21:40:30

lord17

Gość

Re: Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

no widzę chłopaki że musieliście nieźle nabroić bo nikt prawie was nie lubi:P wrócę na jesień i wtedy z wami powalczę:D

 

#8 2009-04-23 13:32:37

krzywy888

Gość

Re: Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

Ja tez będe w waszym klanie ! Niczym gromowładna jastrzebica !

 
  • Index
  •  » SKARGI
  •  » Skargi ew. różnego rodzaju zażalenia.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl