XIV LEGION

My oszukani, idziemy by skąpać we krwi naszych wrogów

Ogłoszenie

Za zgodą Triassa zostały założone cztery generalne tematy gdzie nie trzeba być zalogowanym żeby wejść i coś napisać. Warunkiem jest tylko żeby temat do pisania powstał w odpowiedniej kategorii ponieważ os. niezalogowana nie ma uprawnień do zakładania tematów. Jak zauważycie po wylogowaniu nie widać reszty forum także konwencja o parszywych szpiegach zachowana ;)

#1 2009-01-29 17:58:25

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Co się zmieniło na przestrzeni ostatniego miesiąca?

Witajcie.



Mam pytanie... a raczej dwa pytania strategiczne... chodzi mi o to jakie zdanie jest apropo dwóch ważnych spraw... wszyscy armie mają przy Team ale:

1. Nikt się nie zastanowił, że mamy w tym momencie osłabienie w rejonach gdzie BD chce nas pojechać? to znaczy Dzielnica B. Bolek i Visar przestali grać... za chwilę BD zacznie przejmować ich zamki... a najbardziej Atik i JoanWdz czy jak mu tam...

2. Druga sprawa dotyczy dzielnicy E oraz Psów którzy wchodzą na nasze podwórko od południa. Serpentor który zaczyna jechać Annabo, jezeli przejmie kolejny zamek z pomoca niedaleko położonego timexa i phenixa to będziemy mieli naprawdę nieciekawą sprawę, a najbliżej tego tematu po annabo jestem właśnie ja..

czy może ktoś się ustosunkować do tego?? Jakieś plany? Czy tylko bezmyślne jechanie? Nie znam planów Triassa odnośnie zbierania dzisiejszych informacji nt. armii, prędkości itp.

wiem jedno... że Ortho oddaje kolejne zamki, domera (ew-abrarakulixa) również - Psy mogą się fajnie panoszyć

Chrobry, visar nie graja także okolice BD również stoją otwarte... nasza sytuacja zmieniła się na tragiczną w dobie ostatniego miesiąca... nie wiem czy to widzicie ale nie jest wesoło.

edit: byłbym zapomniał o koncie Trollla, Gotmana i Bart_75... wszystko to sprawia jak sie podliczy że jestesmy jak każde duże imperium... za duży teren do utrzymania... tak jak było z Imperium Rzymskim, Francuskim ww Średniowieczu, Tureckim itp itd... martwi mnie ta sytuacja bo to wszystko stało się w przeciągu miesiąca, a zostały jeszcze dwa...


Offline

 

#2 2009-01-30 10:59:42

DAJMIRADE

nowy

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 18
Punktów :   

Re: Co się zmieniło na przestrzeni ostatniego miesiąca?

Potwierdzam obawy kolegi Dawa. Zauważyłem również jak blisko zaczynają podchodzic BD od strony północno- zachodniej. Nastąpiło osłabienie rejonów, które były opanowane przez Chrobrego i Lecha. Tereny te są praktycznie militarnie nieczynne. Zamki Lecha przejmuje Joanwidz i Atik. To jest prawda ze przenieslismy armie na atak z Teamem, ale nic z tego ataku nie wychodzi. Albo walczymy z Team albo ja wracam do walki z BD. Bo mi niedługo na plecy wejdą. Jako świeżak w Radzie jako pierwszy nie będę proponował strategii, jednakże mogę zaproponować swoja osobę do poprowadzenia walki na froncie północno - zachodnim z BD ( tylko z kim? ) Odejścia ostatnie były dotkliwe chyba też to widzicie. Ale nie jest beznadziejnie, dobrze ze Daw w pore zareagowałeś.

Offline

 

#3 2009-01-30 11:20:25

TSUNAMI

nowy

1738990
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 39
Punktów :   

Re: Co się zmieniło na przestrzeni ostatniego miesiąca?

spokojnie szef na pewno cos wymysli w koncu nie po to posciagalem w ten rejon (strefa E) tylu ludzi zeby sobie rekreacje robili

Offline

 

#4 2009-01-30 11:20:26

El Bereto

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 97
Punktów :   

Re: Co się zmieniło na przestrzeni ostatniego miesiąca?

Ja z BD nie mam za wiele wspólnego , za bardo nieorientuje się co tam się do końca dzieje , skupiam się na walce z druzyną  w dzielnicy G. U nas zaczyna panosić się klan THE , który ściśle współpracuje z kkrxmasterkiem , niestety ja z dzemem mam najblizej do nich , dzem powoli odbudowuje swoją armie wiec narazie sam z nimi walczę na szczęście z sukcesami ale muszę mieć większe wsparcie bo sam nie dam rady , zawsze są jakieś straty po mojej stronie i zanim je uzupełnię to chwila mija i znowu muszę wybijać armie przeciwnika. W dzielnicy g położenie naszych zamków jest dość problematyczne , ponieważ poniędzy zamkami mamy sporo graczy z dro bez drużyny co bardzo komplikuje skupienie się na jednym graczu żeby go wykończyc i zabrać się za następnego. Była chwila że skupiałem się na trzech frontach naraz , a to bez sensu bo tak naprawdę nie byłem w stanie zadać konkretnych ciosów na żadnym z frontów. Skupiłem się na północnej flance moich włości , nie da się ukryć z powodu takiego że mam tam najbliżej i największe zagrożenie bezpośrednie dla moich zamków. Proponuję stworzyć strategię która pozwoli na efektywna walkę z wrogiem. Nie możemy robić tak , że jesli nie można zrobić jednej rzeczy np. brać udziału w przejmowaniu zamków bo np nie mamy grubych czy mamy akurat 10 zamków to siedzimy wtedy w zamkach i czekamy aż będiemy mogli. Ja np wtedy farmię ile wlezie moich wrogów , żeby za szybko nie urośli w siłę.
Kiedys na pw pisałem o naszej przewadze liczebnej nad Klanami z którymi walczymy. Jeśli nie planujemy jakiejś akcji i wojo nam rdzewieje w zamkach , puszczajmy markowane ataki na zamki naszych wrogów, wprowadzi to napewno w ich szeregach dezinformacje , zaczną przerzucać wojo celem odparcia ataków , to kosztuje i czas i monety , nie będą mieli czasu na organizowanie akcji przeciw nam. Z tego co wiem tak robił WzS i przynosiło im to wymierne korzyści. Nasi wrogowie w końcu się gubią , zajmuje im trochę czasu stwierdzenie które ataki są prawdziwe a które zostaną zawrócone , przy dużej ilości nie ma bata żeby się niepogubić.
Jestem niezmiernie ciekawy co planuje Triass .
To tyle narazie w temacie. Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2009-01-30 14:11:26

Daweorn

Administrator

5320637
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-11-23
Posty: 305
Punktów :   

Re: Co się zmieniło na przestrzeni ostatniego miesiąca?

Dzięki Berecik za konkretną wypowiedź. Ja ze swojej strony zaproponowałem taktykę... tylko jest jeden problem... kończy mi się L4 i nie będę miał wystarczająco dużo czasu żeby przygotować akcję o której pisałem tutaj... można ją jeszcze udoskonalić jeżeli ktoś widzi wady itp.
Nowych radnych proszę o zapoznanie się z tematem poniższym:

http://www.inni.pun.pl/viewtopic.php?id=209


Offline

 

#6 2009-01-30 18:36:35

El Bereto

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 97
Punktów :   

Re: Co się zmieniło na przestrzeni ostatniego miesiąca?

zapoznałem się daweorn z tym co napisałeś o akcji i widzę że nasze myśli idą w tym samym kierunku, Drużyna jest wymagjącym graczem i wszystko musi być dopracowane w najmniejszych sczegółach , bo nie stac nas na straty jakie do tej pory mieliśmy z ręki Drużyny. Musimy wykorzystac naszą wielką zaletę jaką jest liczebność , myślę że to jest istotne orenże w naszej ręce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plOprogramowanie stomatologiczne sklep wodomierze wrocław przedszkole Piła